Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si pozvat Vás nebo Vámi zvoleného zástupce na:

Roche sympozium laboratorní medicíny – 2014

které se bude konat ve dnech 27.–28. listopadu 2014
v Clarion Congress Hotel České Budějovice.

Program sympozia bude věnován nejenom současnosti a aktuálním novinkám laboratorní medicíny, ale i vizím společnosti Roche. Jako vždy se budete moci těšit na výměnu zkušeností Vás – uživatelů analytických systémů Roche, ale také na přednášky odborníků na téma Žena a zdravé těhotenství (Women´s health). Náplní druhého dne bude téma Zvyšování klinické hodnoty metod a představení některých novinek firmy Roche.

Roche s.r.o., Diagnostics Division, hradí zvaným účastníkům náklady na stravování, ubytování a registrační poplatky sympozia.

Odbornou záštitu akce laskavě převzal RNDr. Jaroslav Loucký, IMALAB s.r.o.

Komora vysokoškolsky vzdělaných odborných pracovníků ve zdravotnictví ČR (KVVOPZ) zařadila akci do kreditního systému vzdělávání a přiřadila akci číslo 417/2014 s bodovým hodnocením 8 kreditů za účast.

Registrace prodloužena do 21. listopadu 2014.
Přihlášky zasílejte prostřednictvím on line formuláře.

V případě dotazů na společnost Roche se prosím obraťte na Kateřinu Tepavčevič (tel 220 382 530, e-mail katerina.tepavcevic@roche.com), dotazy k registraci a ubytování prosím směrujte na organizační sekretariát CBT – Lenka Brejchová (tel 224 942 575, e-mail rochesympozium2014@cbttravel.cz).

Těšíme se na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem

Ing. Tatiana Godarská
Country Manager
Roche s.r.o., Diagnostics Division
Mgr. Dalimil Žůrek
Head of Marketing
Roche s.r.o., Diagnostics Division